Városlista
2026. január 22, csütörtök - Vince

Hírek

2017. Október 26. 18:59, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Személyvonat és furgon ütközött össze Lakiteleknél

Személyvonat és furgon ütközött össze Lakiteleknél

Összeütközött egy személyvonat és egy furgon Lakitelken egy négyszámjegyű úton csütörtökön, egy embert kórházba szállítottak - közölte az Országos katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OFK) az MTI-vel.

Az elsődleges információk szerint a vonat utasai közül senki nem sérült meg, értük mentesítő buszjáratot küld a vasúttársaság. A mentők a gépkocsi vezetőjét kórházba szállították. Az érintett útszakaszt lezárták a forgalom elől.

A MÁV vonatinformációs térképe szerint egy Kecskemétről Szolnokra tartó személyvonatot érint a baleset, az érintett vonalon nincs fennakadás a vonatforgalomban.

Címkék: baleset, furgon, Lakitelek, vonat

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.

2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld

Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV

A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.

2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld

Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet

A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.

2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld

Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá

Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.