Hírek
2013. Június 30. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: orientpress
Szerdától igazi strandidő lesz
Vasárnap még felhős lesz az ég, helyenként zivatarok is kialakulhatnak, hétfőtől viszont napos időre számíthatunk, a hőmérséklet fokozatosan 29 fokig emelkedik - ígéri előrejelzésében a köpönyeg.hu.
Vasárnap a napsütést gomolyfelhők zavarhatják, melyekből elszórtan - nagyobb eséllyel északkeleten - fordulhat elő zápor, zivatar. Az északnyugati szél több helyen megerősödik. 24 fok körül alakulhat a délutáni órák hőmérséklete.
Hétfőn többórás napsütésre számíthatunk, melyet csak néha zavarhatnak felhők. Csupán elvétve alakulhat ki zápor. Melegszik a levegő: délután 25 fok körüli értékeket mutathatnak a hőmérők.
Kedden és szerdán derült időre van kilátás, miközben tovább erősödik a nappali felmelegedés. Kedden 27, szerdán már 29 fok körül várható a csúcsérték, azaz visszatér az igazi strandidő.
Csütörtökön és pénteken ugyan gyakrabban növekedhet meg a gomolyfelhőzet, csak egy-egy frissítő zápor, zivatar fordul elő. További melegedés valószínű: országos hőség alakulhat ki, a meleg nyári idő pedig a folytatásban is kitart –derül ki az előrejelzésből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
