Hírek
2022. Március 22. 12:15, kedd | Helyi
Szlovák és magyar bűnbanda tagjai árultak drogot megyénkben
Szlovák bűnbanda magyar tagokkal közösen terjesztett kábítószert Győr-Moson-Sopron megyékben, az ügyben monst fejezték be a rendőrök a vizsgálatot.
A police.hu oldalon azt írják, a rendőrségre 2020 július 8-án bejelentés érkezett, hogy egy szlovák állampolgár és társai Győr-Moson-Sopron megyében kábítószert terjesztenek. A büntetőeljárásban végzett széles körű nyomozás eredményeként egy a szlovák férfit, illetve mosonmagyaróvári társait azonosították be, akik részben saját részre, részben tovább-értékesítés céljából vásároltak drogot. A rendőrök 2021. júniusában Dunakilitin elfogták a kábítószerrel kereskedő szlovák férfit.
A férfi a kihallgatása során a nyomozóknak a bűncselekmény elkövetését elismerte. A nyomozás vizsgálati szakaszában a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az ügyben keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal küldte meg a főügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
