Hírek
2019. December 06. 10:00, péntek | Sport
Szobrot kaphat Madridban a futballsztár
A Mundo Deportivo értesülései szerint a hatszoros aranylabdás argentin Lionel Messi is bekerülhet a Királyi Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) madridi hírességek csarnokába.
A spanyol szövetség Madrid Las Rozas negyedében található, Luis Aragonésről elnevezett szoborparkját nyugodtan nevezhetjük a hírességek csarnokának. Eddig csak olyan legendás labdarúgók szobrai kaptak helyet benne, mint amilyen Alfredo Di Stéfano, Pelé vagy Diego Maradona.
A Barcelona legendája, a hétfőtől immáron a történelem egyetlen hatszoros aranylabdás labdarúgójaként számon tartott Lionel Messi lehet a negyedik, akit ez a megtiszteltetés ér. Az egyetlen kérdés csupán az, hogy már aktív pályafutása alatt megkapja szobrát, vagy csak miután visszavonult.
Forrás: origo.hu
Kép: NurPhoto/Urbanandsport/NurPhoto/Urbanandsport
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport
Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.
