Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2017. December 18. 15:48, hétfő | Bulvár

Szörnyű hírt közöltek orvosai Székhelyi József színművésszel

Szörnyű hírt közöltek orvosai Székhelyi József színművésszel

Székhelyi Józseffel a napokban közölték az orvosai, hogy mégis rák az az elváltozás, amit a tüdejében találtak egy hónapja.

A színész tovább dolgozik és nem foglalkozik azzal sem, hogy a vizsgálat áttéteket is kimutatott.

A napokban közölték az orvosai Székhelyi József Jászai Mari díjas színésszel, hogy a tüdejében talált elváltozás rák. „Most már egyértelmű, hogy tüdőrákom van, méghozzá egy elég ronda fajta” – mondta a Lokálnak Székhelyi József. – „De hiszek abban, hogy legyőzhetem! Kemoterápiás kezelést kapok” – tette hozzá a színész, aki elárulta, áttéteket is felfedeztek nála az orvosok.

"Nálam van több áttét, de megmondom őszintén, nem foglalkoztat, hogy hol. Egyszerűen rábíztam magam a doktorokra, és minden kezelésnek állok elébe. Tudom, hogy a küzdő felek közötti felkészültségi szint ég és föld. De azt is tudom, hogy én vagyok a föld, és nem megyek az égbe."

Székhelyi szerint nem szabad a betegségtudattal köldöknéző apátiába zuhanni.

„Különben nem én vagyok az erősebb, hanem a rák. Márpedig nekem kell nagyon erősnek, harcosnak és felkészültnek lenni, és akkor nem lehet baj” – véli a színész, aki töretlenül dolgozik, és reméli, hogy az idei karácsony sem lesz más, mint az eddigiek.

"Azt kívánom, hogy úgy legyen, mint ahogy az korábban is lenni szokott: a nagypapa háza körül legyen hatalmas forgalmi dugó."

Forrás: nlcafe.hu

MTI FOTÓ: KALLOS BEA

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 01. 17:32, hétfő | Bulvár

Elhunyt Kálloy Molnár Péter

A színművész 55 éves volt.

2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár

Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján

Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

2025. November 29. 09:17, szombat | Bulvár

Magyarország orosz olajcégek érdekeltségeit vásárolhatja meg