Városlista
2026. február 8, vasárnap - Aranka

Hírek

2010. Március 03. 09:00, szerda | Helyi
Forrás: Nyugathír

Sztárok támogatják a Borkai Zsolt által meghirdetett győri turizmusfejlesztést

Sztárok támogatják a Borkai Zsolt által meghirdetett győri turizmusfejlesztést

Találkozzunk Győrben!- címmel turisztikai kampányt indított az önkormányzat. A cél, hogy fellendüljön a város idegenforgalma. Ennek érdekében 4 győri származású híre

Pálinger Katalin, Polyák Lilla, Vincze Ottó és Fekete Dávid- ők négyen Győr arcai, vagyis ők azok, akik népszerűsíteni fogják a várost. Az elkövetkező időben számos plakáton és prospektuson jelennek majd meg és reklámfilmekben is szerepelni fognak. A felkérést mindannyian örömmel vállalták.

Győr Magyarország talán egyik legfejlettebb megyeszékhelye, a találkozások városa, ahová érdemes eljönni és időről időre visszatérni - mondta Borkai Zsolt polgármester.

A kampánnyal éppen ezekre a látványosságokra és rendezvényekre szeretnék felhívni a turisták figyelmét. A kulturális programok mellett persze nem szabad elfeledkezni Győr sportéletéről sem.

A Találkozzunk Győrben kampányhoz a helyi szállodák, vendéglátó helyek és turisztikai szolgáltatók is csatlakoztak oly módon, hogy 4 tematikus összeállítást dolgoztak ki. A vendégek a Győrkőc, a Kulináris élvezetek, az Aktív és a Kul-túra elnevezésű csomagok közül választhatnak. A szállás és félpanziós ellátás mellett mindegyik több szolgáltatást, például színházi vagy állatkerti belépőt, élményfürdőzést vagy 3 fogásos vacsorát is tartalmaz.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 07. 08:27, szombat | Helyi

Pálfalvi Roland profi szerződést kapott

Pécsről indult, Győrben lett felnőtt játékos és most az ETO-nál kapta meg első profi szerződését.

2026. Február 07. 08:06, szombat | Helyi

Magas ponthatárok mellett csaknem háromszáz hallgató került be a Széchenyi István Egyetem keresztfélévben induló képzéseire

Az Oktatási Hivatal közzétette a keresztféléves felvételi eljárás ponthatárait, melyek értelmében közel 300 hallgató kezdheti meg tanulmányait februártól a győri Széchenyi István Egyetemen.

2026. Február 07. 07:07, szombat | Helyi

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését és idén új motortípus gyártását is megkezdik

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik – közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten

2026. Február 06. 08:24, péntek | Helyi

Idén is lesz jet-ski Eb-futam Győrben és Győrzámolyon