Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2024. Január 28. 09:14, vasárnap | Helyi

Távozik a Győr+ Médiától Knézy Jenő

Távozik a Győr+ Médiától Knézy Jenő

Négy év után távozik a Győr+ Média éléről Knézy Jenő.

A Győr+ vezetőjének közleményét változtatás nélkül közöljük:

Négy év után távozom a Győr + Médiától!

2020-ban, a győri munkám kezdetén még nem ismertem szinte senkit a városban, talán ezért is esett rám a választás, hogy külső szemmel, szakmai oldalát nézve egy ekkora kihívásnak, én irányítsam a helyi médiát.

Aki ismer engem, az tudja, hogy nagyon tudok lelkesedni feladatokért és olyankor semmi sem számít, elmegyek a falig. Most viszont az Élettől kaptam egy jelzést, mert olyan széles körű területen mozogtam és annyi feladatom volt, ami már az egészségem rovására mehet. Magyarul, sok volt ez már együtt és a szervezetem jelzett, hogy muszáj lesz lassítani, ezt nem lehet tovább így csinálni.

Az elmúlt években, a környezetemben sajnos több tragikusan intő példát láttam ahhoz, hogy tudjam: ha ugyanazokat a jeleket vélem látni magam körül, akkor én másképpen fogok cselekedni.

Ezért is hoztam meg nehéz szívvel ezt a döntést. Nagyon hálás vagyok a lehetőségért és a rengeteg tapasztalatért, azért a sok támogatásért, amit kaptam!

A város vezetőivel, élükön Dr. Dézsi Csaba András polgármester úrral és a kiváló munkatársaimmal közösen egy olyan Médiacentrumot működtettünk és fejlesztettünk tovább, amire mindannyian büszkék lehetünk, és amelyet felemelt fejjel adhatok át az utódomnak!

Nektek, a Munkatársaimnak köszönöm leginkább ezt a közös utazást!

Knézy Jenő

Címkék: győr, knézy jenő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 07:08, kedd | Helyi

Újabb rekord: több mint 12 ezren jelentkeztek a Széchenyire

Csaknem 12 és fél ezren jelentkeztek idén a Széchenyi István Egyetemre, ami a tavalyi rekordszámhoz képest 4,7 százalékos növekedést mutat.

2026. Március 23. 08:23, hétfő | Helyi

Győri tűzoltók nyertek és jutottak az országos döntőbe

Ismét összemérték tudásukat a vármegye hivatásos tűzoltóegységei a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság által szervezett műszaki-mentő vetélkedőn.

2026. Március 23. 08:07, hétfő | Helyi

Ön is biciklizik? Tegyen javaslatot!

Győr fontos lépést tesz a kerékpáros közlekedés fejlesztése érdekében: a legutóbbi közgyűlés elfogadta a 2026-os költségvetést, amely tartalmazza Pintér Bence polgármester Zechmeister-tervét is.

2026. Március 23. 07:06, hétfő | Helyi

Március a vastagbélszűrés hónapja – életet menthet a korai felismerés

A vastagbélrák hazánkban az egyik leggyakoribb daganatos megbetegedés, ugyanakkor időben felismerve nagy eséllyel gyógyítható.