Hírek
2019. December 19. 15:04, csütörtök | Belföld
Többfelé rossz a levegő a magas szállópor-tartalom miatt
A Nemzeti Népegészségügyi Központ csütörtökön közölte, hogy hat településen kifogásolt a levegő minősége. Egerben, Kazincbarcikán, Miskolcon, Putnokon, Sajószentpéteren és Szegeden.
Ezek: Eger, Kazincbarcika, Miskolc, Putnok, Sajószentpéter és Szeged.
A központ kiemelte, hogy az arra érzékenyeknél légzőszervi tünetek jelentkezhetnek, illetve a krónikus betegségben szenvedők panaszai súlyosbodhatnak.
A meteorológiai előrejelzés szerint, valamint a legfrissebb légszennyezettségi adatok alapján a levegőminőség javulása nem várható az érintett térségekben - közölték.
Forrás: origo.hu
Kép: Illusztráció - MTI/Balázs Attila
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
