Hírek
2019. Február 27. 07:25, szerda | Belföld
Totálisan leégett egy faház Érden
Mintegy negyven négyzetméteres családi házban csaptak fel a lángok. A tűzben egy ember könnyebben megsérült. Ő akkor menekült ki a házból, amikor a tűzoltók megérkeztek.
Egy Vadlúd utcai családi házban csaptak fel a lángok. A katasztrofavedelem.hu azt írja, mire a tűzoltók kiértek, az épület összedőlt.
Azt az embert, akinek sikerült kimenekülnie a lángoló épületből, a mentők kórházba vitték.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
