Hírek
2010. Június 05. 07:33, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Tovább gyengélkedik a forint
Folytatta gyengülését pénteken a forint a jelentős nyugati devizákhoz képest. A magyar fizetőeszköz árfolyama egy nap alatt átlagosan 2-2,5 százalékkal csökkent.
Az euró a csütörtök délutáni 281-ről 288 forintig erősödött. A svájci frank 206 forintba kerül, ami 6 forinttal több, mint egy nappal korábban volt. Az amerikai dollár 230-ról 238 forintig erősödött.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe péntek délután fél háromkor 1515 ponttal (csaknem 7 százalékkal) volt alacsonyabb, mint a csütörtöki záráskor. Az OTP kereskedését rövid időre fel kellett függeszteni, mert a bank papírjainak értéke 10 százalékot zuhant.
FH
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:19, szerda | Belföld
Zelenszkij: véget ért a Barátság kőolajvezeték javítása
Ukrajna befejezte a Barátság kőolajvezeték javítását, a vezeték ismét üzembe helyezhető - jelentette be Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kedden a Telegramon.
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
