2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

2011. Február 20. 07:55, vasárnap | Helyi
Forrás: Nyugathír

Tovább tart az őszi kínlódás? Ligakupa-vereséggel nyitott az ETO FC

Győrben szerzett előnyt a Ligakupa-negyeddöntő első mérkőzésén a Haladás. A vendégek Kenesei remek szabadrúgásával szerezték meg a vezetést, és bár Pilibaitis büntetőből még egyenlíteni tudott, Tóth Péter okos góljával 2-1-re ny

Az első félidőben az iramra sem lehetett panasz, ráadásul két gólt is láthattak a nézők. Előbb Kenesei lőtt szép szabadrúgásgólt, majd a győri Pilibaitis ugyancsak rögzített játékhelyzetből, büntetőből egyenlített.

A második félidőben visszaesett a találkozó színvonala, de egy gól azért a második felvonásra is maradt: a 67. percben Tóth Péter egy szemfüles labdaszerzést követően állította be a 2-1-es végeredményt. A párharc visszavágóját szerdán rendezik Szombathelyen.

Ligakupa-negyeddöntő, 1. mérkőzés
Győri ETO FC - Haladás 1-2 (Pilibaitis 33.-11-esből ill. Kenesei 28., Tóth P. 67.)