2024. április 26, péntek - Ervin

2012. Február 13. 07:48, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Továbbjutottunk a Davis-Kupában

Balázs Attila három játszmában győzött Conor Niland ellen vasárnap, ezzel a magyarok 3–1-es behozhatatlan előnyhöz jutottak az írekkel szemben az euro-afrikai zóna II. csoportjában zajló tenisz Davis Kupa-összecsapáson.

A mérkőzés alig két órán át tartott. Hornok Miklós csapata a második fordulóban, április 6-8-án a lett együttest fogadja, amely 3-2-re győzött Egyiptom ellen. Az I. csoportba jutáshoz három győzelem szükséges.

Eredmény:

Euro-afrikai zóna, II. csoport, 1. forduló:

Magyarország–Írország 3–1 – a magyarok ezzel már továbbjutottak

Balázs Attila–Conor Niland 6:1, 6:2, 6:1

szombaton:
Balázs Attila, Kellner Ádám-James McGee, Sam Barry 7:6 (8-6), 6:7 (2-7), 6:2, 7:6 (8-6)
pénteken:
Fucsovics Márton-Conor Niland 7:6 (7-4), 6:4, 6:7 (3-7), 2:6, 6:2
Kellner Ádám-James McGee 6:4, 3:6, 4:6, 7:6 (9-7), 4:6

2024. Április 26. 16:18, péntek | Sport

Kovács Ádám vezeti a Histo Cup-ban az éves bajnokságot!

Beszélgetés a Formula autók világába nemrég csöppent Kovács Ádámmal.

2024. Április 26. 15:19, péntek | Sport

Valencia után Gender Tamás Junior ismét pályára hajt az Európa-bajnokság második fordulójában, amelynek ezúttal a franciaországi Val

A spanyol szezonnyitó nehézségei után nagy reményekkel vág neki a folytatásnak a fiatal feltörekvő tehetség,

2024. Április 26. 06:49, péntek | Sport

Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Telekom Veszprém házigazdaként csak egyszer vezetett, mégis 32-31-re legyőzte a dán Aalborgot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének csütörtöki, első mérkőzésén.

2024. Április 26. 06:45, péntek | Sport

Női labdarúgó MK - Ismét megvédte címét az ETO FC Győr

Ismét megvédte címét az ETO FC Győr a labdarúgó Simple női Magyar Kupában, mivel a csütörtöki döntőben 1-1-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte az MTK Budapest csapatát az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.