Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2019. Május 26. 08:35, vasárnap | Belföld

Tragikus baleset Bács-Kiskun megyében, sok sérült

Tragikus baleset Bács-Kiskun megyében, sok sérült

Az Origo birtokába jutott információk szerint súlyos baleset történt Bács-Kiskun megyében, Kunfehértó és Jánoshalma között. Az ütközésben többen megsérültek.

Előzési manőver közben karambolozott két autó Kunfehértó közelében.

Az eddigi információk alapján a Jánoshalma felől közlekedő Audi több autót is megelőzött, majd a manőver végén megcsúszott, keresztbe fordult az úton és a Kunfehértó felől érkező másik személyautó belecsapódott az oldalába.

Az Audiban ketten ültek, egyikük sem volt bekötve. Őket fej- és egyéb sérülésekkel, míg a másik autó sofőrjét könnyebb sérülésekkel szállították a Kiskunhalasi kórházba.

A helyszínelés és a műszaki mentés ideje alatt teljes útzár volt érvényben.

Forrás: origo.hu

Kép: Donka Ferenc

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld

Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány

Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.

2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld

OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása

A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.

2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld

Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében

Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.

2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld

OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.