Hírek
2014. Június 19. 09:40, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Tragikus balesetek az országban
Halálos baleset történt Szentes és Hódmezővásárhely között a 45-ös úton csütörtökre virradóra.Egy lengyel kamion és egy személygépkocsi ütközött össze, egy ember meghalt, kettő súlyosan megsérült. Jászai Linda közölte: a helyszínelés adatai szerint a lengyel kamion sofőrje a 47-es kilométer közelében meg akart fordulni járművével, amelybe ekkor egy Szentes felől érkező gépkocsi belecsapódott. A személyautóban utazó húszéves szentesi férfi a helyszínen meghalt, a sofőr és a másik utas súlyos sérüléseket szenvedett, őket a mentők kórházba vitték.

Egy halálos áldozata is van annak a balesetnek, amely a 10-es főút Pilisvörösvárt Piliscsabával összekötő szakaszán történt szerda este. Beluzsárné Belicza Andrea közlése szerint a balesetben két személyautó ütközött össze. Az elsődleges adatokkal szemben nem hárman, hanem négyen sérültek meg, közülük egy 32 éves piliscsévi férfi életét vesztette - tette hozzá. Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy az egyik járműben ülők kirepültek a kocsiból, míg a másik autó két utasát - egy nőt és egy férfit - a pilisvörösvári önkéntes tűzoltó egyesület tagjai, illetve a fővárosi tűzoltók vágták ki a roncsból.


Fotó - MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
