Hírek
2011. November 06. 13:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tükrökkel a biztonságos közlekedésért
A biztonságos közlekedés érdekében tükröket helyeztek ki az Ifjúság krt. 66.sz. kereszteződésnél és a Bán Aladár utca 16. szám előtt.
Újabb közlekedésbiztonságot javító tükröket helyezett ki az Útkezelő Szervezet Adyvárosban. – mondta el Radnóti Ákos a terület önkormányzati képviselője, akit a lakosság és a közös képviselők kerestek meg levélben, kérve a segítséget, mivel balesetveszélyes volt a kikanyarodás a parkolókból a nagy forgalmú Ifjúság körútra. A Bán Aladár utcában pedig a szűk kanyar beláthatósága miatt volt veszélyes a közlekedés.
A környéken korábban is történtek intézkedések a közlekedés biztonságáért, hiszen egy korszerűen megvilágított zebrát adtak át a közelmúltban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi
Az arany már megvan, a cél pedig világos
Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:
2026. Április 23. 08:09, csütörtök | Helyi
Intersoli: 10 év után újra Győrben
Magyarország adott otthont a Volkswagen Konszern szakszervezeti rendezvényének.
2026. Április 23. 07:09, csütörtök | Helyi
A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány közleményben reagált a sajtóhírekre
A közeleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Április 22. 08:21, szerda | Helyi
Pintér Bence: Fidesz miatt óriási bajban a Győr-Szol
„Mivel erős volt a gyanúnk, hogy a Győr-Szol Zrt.-ben, a lakáskasszából elfolyt 1,7 milliárd forint csak egy nagy kirakós egyetlen darabja lehet,
