Hírek
2018. Február 09. 06:10, péntek | Belföld
Tűz ütött ki egy szaunában, ahol 62 ember tartózkodott
Tűz ütött ki egy szálloda szaunájában a Vas megyei Bükön, a Golf úton.
A tűzoltók nagy erőkkel indultak a helyszínre, azonban az ott dolgozók eloltották a tüzet, így csak a csepregi önkormányzati tűzoltók érkeztek ki. Az egység átvizsgálta a füsttel telítődött területet izzó részek után kutatva, ezeket el is oltották. A szaunában hatvankét vendég tartózkodott, őket a szobájukba kísérték. Az eset során senki nem sérült meg – tette közzé a Katasztrófavédelem.
Forrás: katasztrofavedelem.hu
Illusztráció: Northfoto
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
