Hírek
2019. Május 02. 15:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Újabb ingyenes európai utazási pályázatot hirdetett fiatalok számára az EU
Újabb ingyenes utazási pályázatot hirdetett az Európai Bizottság az Európai Unió területén élő 18 éveseknek - közölte az uniós bizottság csütörtökön.
A pályázat keretében 20 ezer fiatal ingyenes utazási igazolványhoz juthat, hogy augusztus 1. és január 31. között felfedezhesse Európát, elsősorban vasúton. Jelentkezni május 16-ig lehet.
Az EU egyszerűsített a jelentkezési rendszeren, és "pénztárcabarát" utazási tippekkel látja el az indulókat, illetve a fogyatékkal élő fiatalok igényeit is kiszolgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
