Hírek
2023. Január 14. 16:25, szombat |
Belföld
Forrás: Police.hu
Újbudai késelés: kollégáik meglátogatták a sérült rendőröket
Hosszú gyógyulási folyamat vár a sérült egyenruhásokra, de egyikük már otthonában lábadozhat.
Látogatás címen tett ki videót Facebook oldalára a BRFK arról a két rendőrről, akik kórházba kerültek az újbudai késelés után. 29 éves társukat, Baumann Pétert szívtájékon érte a szúrás, ő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem lehetett megmenteni az életét.
Dobos László törzszászlós szolgálatirányító parancsnokot otthon látogatták meg kollégái, őt már kiengedték a kórházból. Otthon felesége és másfél éves kisfia társaságában gyógyul. Kállai László főtörzszászlóst, körzeti megbízottat még kórházban ápolják, de reményeik szerint már ma délelőtt hazamehet, hogy családja körében lábadozzon.
A BRFK bejegyzését azzal zárja: Hosszú gyógyulási folyamat van előttük, de mi VISSZAVÁRJUK őket!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld
Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat
Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.
2026. Június 20. 08:23, szombat | Belföld
Magyar Péter: októberben lezárulhat a hetes cikkely szerinti eljárás
Októberben lezárulhat a Magyarország ellen nyolc éve, a Sargentini-jelentés alapján indított hetes cikkely szerinti eljárás
