Hírek
2018. Október 19. 16:58, péntek | Bulvár
Újra összeáll a régi főzőpáros
Népszerű ételek, gyorsan elkészíthető finomságok, konyhai trükkök, érdekességek és vidám hangulat. A LiChi TV legújabb, október 22-én induló műsorában Kovács Lázár és Kaszás Géza újra együtt főz.
"Lázár és Géza - A retro konyhasó" néven indul a LiChi TV legújabb saját gyártású műsora. A két házigazda, Kovács Lázár és Kaszás Géza október 22-től minden hétköznap 21 órától várja a nézőket, hogy egyszerű, praktikus ötleteket adjanak népszerű ételek elkészítéséhez, újra-gondolásához.
„Elég sok évet kihagytunk, ami a közös munkát illeti, de úgy álltunk a kamerák elé, mintha sosem lett volna szünet. Gézával a barátságunk mit sem változott, a hangulat a régi, az biztos, hogy unatkozni nem fognak a nézők. Egyszerű, praktikus ötletekkel, a mai életritmusra szabva, gyorsan elkészíthető ételekkel készültünk,
amelyeket mindenki szeret. Nem titok, hogy nem Michelin csillagos kreálmányok születnek majd, hanem olyan fogások, amit otthon bárki el tud készíteni, és nem is terheli nagyon a családi kasszát" – árulta el Kovács Lázár, aki mellett Kaszás Géza mondhatni élő lexikonként gondoskodik arról, hogy a nézőket kiképezze az alapanyagok kapcsán.
„Nem tudom visszafogni magam, mi tagadás. Ezúttal is sok érdekességgel készülök, de természetesen azért nem ezen lesz a hangsúly, hanem azokon a finomságokon, amit Lázár hoz. Nagyon jó a csapat, vidám hangulatban telnek a forgatások.
A jókedv remélem, a nézőkre is átragad majd.
Persze a poénok mellett igyekszünk minél több hasznos információt, tanácsot beleszorítani egy-egy adásba, hogy a nézők minél finomabb ételeket készíthessenek" – mesélte Kaszás Géza, aki a műsorban a reform táplálkozást is igyekszik népszerűsíteni.
Forrás: origo.hu
Kép: LiChi TV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Január 17. 08:01, péntek | Bulvár
Ferenc pápa elesett a Szent Márta-házban
Ferenc pápa a csütörtök reggeli órákban elesett a lakóhelyeként szolgáló Szent Márta-házban, jobb alkarján zúzódást szenvedett - közölte a szentszéki sajtóközpont.
2025. Január 17. 07:52, péntek | Bulvár
Jövő generációs modellekkel venne lendületet a BMW
2025. Január 16. 08:12, csütörtök | Bulvár
Dunai hajóbaleset - Elfogultság miatt meg kell ismételni az elsőfokú eljárást a a Hableány balesete ügyében
A bíró elfogultsága miatt új elsőfokú büntetőper lefolytatására utasított a Hableány kishajó dunai katasztrófája ügyében a másodfokon eljáró Fővárosi Törvényszék - tudatta a bíróság sajtóosztálya közleményben szerdán.
2025. Január 13. 09:18, hétfő | Bulvár
Halálos dózisú kálium-kloridot kapott egy beteg az ápolótól
12 év 6 hónap szabadságvesztést kapott egy ápoló, aki a kórházban halálos dózisú kálium-kloridot fecskendezett egy betegbe. A férfi a fecskendőkhöz hozzá sem nyúlhatott volna.