Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2013. November 23. 09:46, szombat | Helyi
Forrás: MTI

Vádemelési javaslat a kerti tóba esett kisfiú apja ellen

Vádemelési javaslat a kerti tóba esett kisfiú apja ellen

Vádemelést javasolt a rendőrség a 47 éves apa ellen, akinek másfél éves kisfia májusban egy kerti tóba esett Egyházasfalun, majd egy hónappal később a kórházban meghalt - tudta meg az MTI.

Kálmán Gabriella elmondta: a gondatlanságból elkövetett emberölés vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozás iratait vádemelési javaslattal küldték meg a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészségnek.
Felidézte: május 23-án este érkezett a bejelentés arról, hogy a családi házudvarán lévő másfél méter mély kerti tóba esett egy kisfiú. A rendőri vizsgálat megállapította, hogy a másfél éves gyermek két nővérével együtt volt az udvaron, amikor az őket felügyelő édesapa rövid időre magára hagyta a kicsiket.
A házból kisiető édesanya a kerti tóban találta másfél éves kisfiát. A helyszínen a mentőszolgálat munkatársai a gyermeket újraélesztették és kórházba vitték, ám ott június 10-én meghalt.

Címkék: bíróság, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 22. 08:21, vasárnap | Helyi

A gépek és a művészet találkozása

Különleges összefogás született Mosonmagyaróváron: a helyi ipari szektor egyik meghatározó szereplője, a VNT Metal Hungary Kft. és a Pulzus TSE tánccsoport talált egymásra.

2026. Március 22. 08:08, vasárnap | Helyi

Audi Hungaria: Stabil gyártási volumen és hatékonyságnövelés a 2025-ös üzleti évben

A kihívásokkal teli piaci környezet ellenére az Audi Hungaria jó teljesítményt ért el 2025-ben, szolid gyártási volumennel és pénzügyi eredményekkel.

2026. Március 22. 07:06, vasárnap | Helyi

Ketten az egészségügyben: új sorozatot indított a Petz

A Petz-kórház új sorozatot indított, amelyben a családi kötelékben dolgozó kollégáit szeretnék megszólítani.

2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi

Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben

Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.