Hírek
2013. Augusztus 06. 11:36, kedd |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Vádemelési javaslat - Családi házakba törtek be Öttevényen
A Győri Rendőrkapitányság befejezte a két huszonéves férfi ellen, lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást. A gyanúsítottak Öttevény több családi házába törtek be.
A nyomás során a rendőrök megállapították, hogy K. Aurél és B. Márió 2013. július 15-én Öttevényen egy családi ház ajtaját felfeszítették. Az összekészített két kilogramm vörösrezet elvinni nem tudták, mert a háziak megzavarták őket. A két tolvaj ezzel egy időben egy másik ingatlan melléképületét is megrongálta.
K. Aurél és B. Márió 2013. július 18. óta előzetes letartóztatásban vannak. A Győri Rendőrkapitányság az eljárást 2013. augusztus 05-én lezárta és az ügyet vádemelési javaslattal küldte meg a Győri Járási Ügyészség vezetőjének.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
2026. Augusztus 03. 08:07, hétfő | Helyi
Hogy bírják a kánikulát a kukásautón dolgozók?
Nehezen. De „a legnagyobb melegben is helyt áll a győri GYHG” – közölte nemrég a cég. A kukásautók személyzete például jégakkuval ellátott hűtőtáskát visz magával a szokásos, kimerítő körútra.
2026. Augusztus 03. 07:06, hétfő | Helyi
Kamatstop után: nem kell pánikba esni, de érdemes átnézni a hitelt
A kamatstop várható kivezetése sok változó kamatozású lakáshiteles számára jelent fontos változást, ugyanakkor a szakértők szerint a jelenlegi kamatkörnyezet miatt nem kell jelentős törlesztőrészlet-emelkedéstől tartani.
2026. Augusztus 02. 08:24, vasárnap | Helyi
A közétkeztetésről írt a polgármester
A hosszú bejegyzésben a közbeszerzési pályázat részleteiről számol be Pintér Bence polgármester.
