Hírek
2013. Október 18. 08:32, péntek |
Bulvár
Forrás: blikk.hu
Válás után összejött Bereczky Pokorny Liával
Alig egy hete írtuk meg, hogy hivatalosan is kimondták Bereczki Zoltán és Szinetár Dóra (36) válását, de a sármos színész szívét máris újra rabul ejtették. A Blikk információi szerint Bereczki ezúttal is szakmán, sőt színházi darabon belülről választott: új kedvese a hírek szerint nem más, mint Pokorny Lia!
A Bereczki Zoltánhoz közel állók szerint a színészt mintha kicserélték volna, túlteng benne az energia, látszik rajta, hogy újra felhőtlenül boldog, aminek csak az lehet az oka, hogy újra szerelmes. A TV2 folyosóin az a hír járja, hogy a Szinetár egykori férje és Pokorny Lia közti viszony már régóta nem pusztán kollegiális. A nyáron többször látták őket együtt a Róna utcai stúdióban, amint együtt ebédeltek, és állítólag a színházi próbákra is együtt érkeznek minden reggel, este pedig együtt távoznak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
