Hírek
2016. Február 11. 21:23, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: ETO KC hivatalos honlapja
Vasárnap BL-rangadó Podgoricában
\"A BL-középdöntő negyedik fordulója következik a hétvégén, amelynek során a nagy rivális Buducnost otthonába látogatunk.\" - tudhatjuk meg a Győri ETO KC cikkéből

A csoportrangadó következik vasárnap, ahol a Podgorica visszavágásra készül saját otthonában a januárban elszenvedett győri vereségért. Azonban mi is ott leszünk, a lányok hatalmas elánnal készülnek az összecsapásra.
A Podgoricával jelenleg azonos pontszámmal állunk a csoport élén, de gólarányuk miatt a montenegróiak előnyt élveznek. A csoportküzdelmekből egy pont veszteséggel érkeztek, amelyet a Bukaresttel szemben veszítettek el, azóta pedig a Győr rabolt tőlük két pontot, különben minden mérkőzésüket magabiztosan nyerték: legutóbb 28-18-ra győztek idegenben a Midtjylland ellen és 31-19-re verték a Vardart Podgoricában. A csapatból az ex-győri Katarina Bulatovic volt eddig a legeredményesebb, 55 BL-gólnál jár jelenleg. Mögötte mindössze két góllal lemaradva áll Christina Neagu, és 27 gólos Heidi Löke poszttársa, Dragana Cvijics. A csapat erőssége köztudottan azonban az agresszív védekezés, amely még azt a terhet is elbírta, hogy legutóbbi meccsükön a dánok ellen a 19. percben kapusuk, Marta Zderic piros lappal volt kénytelen elhagyni a pályát egy szabálytalan ütközés miatt.
Lányaink ma és holnap 1-1 edzéssel készülnek vasárnapra, emellett mindkét napra videózást is beiktatott Ambros Martín, tehát alaposan kielemzik majd a montenegróiak játékát, keresve annak gyenge pontjait. A csapat szombaton utazik Podgoricába, ahol egy edzés még lesz a mérkőzés helyszínén. Természetesen szurkolóink is készülnek az útra, kb. 70 zöld-fehér drukker lesz jelen a Moracsában, hogy segítse csapatunkat, és oldja az aréna félelmetes hangulatát.
Női Kézilabda Bajnokok Ligája Középdöntő 4. forduló
2016.02. 14. vasárnap 19 óra, Podgorica
Buducnost - Győri Audi ETO
Játékvezetők: Kjersti Arntsen, Guro Röen (NOR)
EHF ellenőr: Reto Morell (SUI)
A mérkőzés élőben látható majd a SPORT1 műsorán, továbbá honlapunkon élő szöveges tudósítást adunk.
Hajrá ETO!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 08:18, csütörtök | Helyi
Gázrobbanás és balesetek sora, ez volt a hét
Mint kiderült, súlyos sérüléseket szenvedett az asszony, akinek házában felrobbant a gázkazán Pannonhalmán a múlt csütörtökön.
2026. Január 22. 08:06, csütörtök | Helyi
Több száz diák szavalta egyszerre a Himnuszt Győrben
Közös Himnusz-szavalással emlékeztek meg a Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola diákjai az intézmény névadójáról.
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Életmód
Hankó Balázs: a magyar kultúra olyan, mint a levegővétel
A magyar kultúra olyan, mint a levegővétel – hangsúlyozta Hankó Balázs kulturális és innovációs miniszter szerdán az M1 aktuális csatorna műsorában.
