Hírek
2013. Május 15. 12:42, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Vége a teljes útzárnak a 82-esen Győrnél
Ismét teljes szélességében járható Győrnél a 82-es főút, amelynek egy szakaszát korábban baleset miatt teljes szélességében lezárták - tájékoztatta a megyei rendőr.
Kálmán Gabriella közölte, szabálytalan előzés miatt ütközött össze két jármű az M1-es autópálya felhajtója és a győrújbaráti elágazás között.
A balesetnek egy sérültje van. Őt az MTI információja szerint súlyos állapotban szállították a győri kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
