2024. április 24, szerda - György

2016. Augusztus 22. 11:49, hétfő | Sport
Forrás: mti

Vége az olimpiának, így zártak a magyar sportolók

A riói nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Szilágyi Áron, vívás (kard, egyéni)
Szabó Gabriella, Kozák Danuta, kajak-kenu (K-2 500 m)
Kozák Danuta, kajak-kenu (K-1 500 m)
Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina, kajak-kenu (K-4 500 m)

Márton Anita, atlétika (súlylökés)
férfi párbajtőrcsapat, vívás (Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter)

4. hely:
--------
Kapás Boglárka, úszás (400 m gyors)
Tótka Sándor, Molnár Péter, kajak-kenu (K-2 200 m)
Női válogatott, vízilabda (Gangl Edina, Kasó Orsolya, Antal Dóra, Bujka Barbara, Csabai Dóra, Czigány Dóra, Garda Krisztina, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Kisteleki Hanna, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó)
Vasbányai Henrik, Mike Róbert, kajak-kenu (C-2 1000 m)

5. hely:
--------
Sidi Péter, sportlövészet (légpuska)
Ungvári Miklós, cselgáncs (73 kg)
Bácsi Péter, birkózás (kötöttfogású 75 kg)
Lőrincz Viktor, birkózás (kötöttfogású 85 kg)
Férfi válogatott, vízilabda (Decker Attila, Nagy Viktor, Decker Ádám, Erdélyi Balázs, Hárai Balázs, Hosnyánszky Norbert, Kis Gábor, Manhercz Krisztián, Szivós Márton, Varga Dániel, Varga Dénes, Vámos Márton, Zalánki Gergő)

6. hely:
--------
női 4x200 m gyorsváltó, úszás (Jakabos Zsuzsanna, Késely Ajna, Kapás Boglárka, Hosszú Katinka)

Címkék: érem, csapat, magyar, olimpia, rio

2024. Április 24. 07:51, szerda | Sport

MOL Magyar Kupa - A Paks jutott elsőként a döntőbe

A bajnokságban harmadik helyezett Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó MOL Magyar Kupa fináléjába, miután kedden hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a vendég Kisvárdát.

2024. Április 22. 10:06, hétfő | Sport

Fucsovics 29 helyet javított a tenisz-világranglistán, Marozsán a 38.

Fucsovics Márton a bukaresti tornagyőzelmével 29 helyet javított, ezzel 53. a férfi teniszezők világranglistáján, melyen legjobb magyarként Marozsán Fábián a 38.

2024. Április 21. 11:25, vasárnap | Sport

Kínai Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott Sanghajban

A címvédő és háromszoros világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

2024. Április 21. 06:00, vasárnap | Sport

A Kisvárda elleni döntetlennel ismét bajnok a Ferencváros

A Ferencváros megnyerte sorozatban a hatodik, összességében pedig a 35. bajnoki címét, mivel hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a kieső helyen álló Kisvárdával