Hírek
2019. Március 20. 17:36, szerda | Belföld
Végső búcsút vettek Koós Jánostól
A Farkasréti temetőben - ahogyan az várható volt - már a temetés előtti órákban hatalmas tömeg búcsúzott az énekestől, köztük rengeteg magyar híresség.
A több száz rajongót a temető biztonsági emberei koordinálták. Rengeteg virágot és koszorút halmoztak a gyászolók a legenda koporsója elé. Verebes István gyászbeszédét Szerednyey Béla színművész olvasta fel.

Kép forrása: beol.hu - MTI/Szigetváry Zsolt
Koós János 81 éves volt.



Forrás: origo.hu
Fotók: blikk.hu - RAS / Oláh Csaba; beol.hu- MTI/Szigetváry Zsolt
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot
A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.
2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld
Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten
Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.
2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld
Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán
Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.
