Hírek
2011. Szeptember 30. 17:15, péntek |
Helyi
Forrás: Győri Filharmonikus Zenekar
Verdi Requiem-je a Müpában is - A Győri Filharmonikus Zenekar buszjáratot indít a hangversenyre
A Győri Filharmonikus Zenekar vezetősége tájékoztatja a tisztelt közönséget.
A Nikisch Artur bérletsorozat október 29-i győri hangversenyére – melyen a világhírű Kobayashi Ken-Ichiro dirigálja a zenekart – minden jegy elkelt. Szeretnénk felhívni a zeneszerető közönség figyelmét, hogy a koncertet november 1-jén Budapesten a Művészetek Palotájában megismételjük. A nagy érdeklődésre való tekintettel a Győri Filharmonikus Zenekar megfelelő számú jelentkezés esetén buszjáratot indít a hangversenyre. A budapesti koncertre jelentkezni a Richter-terem jegypénztárában, a jegy@gyfz.hu e-mail címen, vagy a 06-80/ 20-50-15-ös ingyenesen hívható számon lehet.
(Részletek: www.gyfz.hu/hirek/10412/kobayashi-a-mupaban-is/)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
