Hírek
2011. Augusztus 13. 14:45, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Visszaéltek Claudia nevével
Egy ismeretlen illető hamis profilt készített az egyik közösségi portálon a színésznő adataival és hamis aktfotókkal.
Az oldalt már sikerült letiltani, az elkövetőt még keresik. Egyelőre ismeretlen tettesek alattomos módon visszaéltek Liptai Claudia adataival. A TV2 műsorvezetőjének "nevében" regisztráltak az egyik legnagyobb közösségi portálra, ráadásul aktképeket is feltöltöttek az oldala, ahol persze nem látszik a fotókon pózoló nő arca, de ők azt állították, hogy Claudia van a képeken.
A színésznőt ismerősei értesítették az esetről, aki érthetően teljesen kikészült és azonnal letiltatta az oldalt. Hogy ki vagy kik állhatnak a dolog mögött, a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 01. 07:19, hétfő | Bulvár
Felkapcsolták a fényfüzért az Ország Karácsonyfáján
Az ünnepi gyertyagyújtás szimbólumaként felkapcsolták az Ország Karácsonyfáját díszítő fényfüzért a Kossuth téren vasárnap.

