Hírek
2010. Április 10. 14:41, szombat |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr
XXX visszatér, a főszerepben Vin Diesel
Visszatér az akciófilmek akciófilmje! A XXX harmadik részének főszerepében pedig ismét Vin Diesel kápráztatja el a nézőket.
XXX-et tehát ismét Vin Diesel játssza el, rajongóinak legnagyobb örömére. A szexi sztár eddig egy másik film forgatásával volt elfoglalva, de most már belevetheti magát a kalandokba. Az akciót irányító ügynököt harmadszor is Samuel L. Jackson alakítja majd. A harmadik részt ugyanaz a Rob Cohen rendezi, aki az elsőt, a másodiknál pedig producerként működött közre. És még egy jó hír, Vin Dieselt egészen testközelből csodálhatjuk. Az új film ugyanis 3D-ben készül. "Hála a legújabb technikáknak, a XXX 3D-ben kerül a mozikba" - mondta Cohen. A film jeleneteit Európában forgatják, szívesen javaslunk néhány szuper helyet Magyarországon a készítőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
