Hírek
2022. Július 28. 10:13, csütörtök | Helyi
Zámbó Virág 200 méteres női pillangóúszásban bronzérmes
Bronzérmet nyert Zámbó Virág a Besztercebányán rendezett Európai Ifjúsági Olimpia második versenynapján.
A Győri Úszó SE fiatal úszója a harmadik legjobb idővel jutott be a kedd esti döntőbe, itt pedig sikerült megvédenie a pozícióját, remek teljesítménnyel bronzérmet nyert.
Virággal egyetemben a tegnapi napon megkezdte szereplését Herman Szabó Péter is, 200 méteres fiú mellúszásban a 13. helyet szerezte meg.
Petrov Árpád vezetőedző így értékelt:
"MINDKÉT ÚSZÓNKNAK EZ AZ ELSŐ KOMOLYABB NEMZETKÖZI MEGMÉRETTETÉSE, ELSŐSORBAN A TAPASZTALATSZERZÉSEN VOLT A HANGSÚLY, NAGYON BÜSZKÉK VAGYUNK VIRÁGRA, HOGY MINDJÁRT BRONZÉRMET TUDOTT NYERNI. AZ EYOF ÚSZÓVERSENYEIN 2006-2007-BEN SZÜLETETT FIÚK ÉS 2007-2008-BAN SZÜLETETT LÁNYOK MÉRHETIK ÖSSZE TUDÁSUKAT, MINDKÉT GYŐRI ÍGÉRET A FIATALABB KOROSZTÁLY TAGJA, ÍGY HA TOVÁBBRA IS ILYEN SZÉPEN DOLGOZNAK ÉS FEJLŐDNEK, JÖVŐRE IS EYOF-ON UGORHATNAK VÍZBE, HISZEN A COVID MIATTI IDŐPONT ÁTRENDEZŐDÉSEKNEK KÖSZÖNHETŐEN MARIBOR ÚJRA IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁLT RENDEZ. KÍVÁNCSIAN VÁROM MIRE MENNEK A 100 MÉTERES MEZŐNYBEN ÚSZÓINK."
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
