2024. május 8, szerda - Mihály

Tízméteres sportlövő Eb - Aranyérmes a női puskacsapat, Miskolczi közel a kvótához
2016. Február 26. 16:33, péntek | Helyi

Aranyérmet nyert a Miskolczi Julianna, Zwickl-Veres Kata, Gáspár Lalita összeállítású magyar női puskacsapat a győri tízméteres olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Tízméteres sportlövő Eb - Két magyar aranyérem a junior vegyescsapatok között
2016. Február 26. 08:36, péntek | Helyi

A junior puskások és pisztolyosok vegyescsapatainak versengésében is magyar győzelem született csütörtökön a győri tízméteres sportlövő Európa-bajnokságon, amelyen Péni István és Major Veronika is harmadik érmét nyerte.

Tízméteres sportlövő Eb - A futócéllövő Sike József ezüst-, a csapat bronzérmes 40 vegyesben
2016. Február 25. 20:07, csütörtök | Helyi

Sike József ezüst-, míg a Tasi Tamással és Boros Lászlóval kiegészülő magyar csapat bronzérmet nyert a férfi futócéllövők 40 vegyes számában a győri 10 méteres sportlövő Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján.

Tízméteres sportlövő Eb - Elkezdődött a verseny
2016. Február 24. 08:25, szerda | Helyi

Szabó Tünde sportért felelős államtitkár keddi megnyitójával kezdődött a tízméteres sportlövő Európa-bajnokság Győrben.

Tízméteres sportlövő Eb - Közel 600 versenyző indul Győrben
2016. Február 18. 15:12, csütörtök | Helyi

A végleges nevezések alapján 46 ország 593 versenyzője vesz részt a jövő heti, győri 10 méteres sportlövő Európa-bajnokságon, a sportág utolsó riói kvótaszerző versenyén.