Városlista
2026. március 21, szombat - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2016. Július 16. 12:05, szombat | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrség keresi az eltűnt Sztojka Biankát

A rendőrség keresi az eltűnt Sztojka Biankát

A győri rendőrök a lakosság segítségét kérik.

A Győri Rendőrkapitányság 08010-212/117/2016. általános számon körözési eljárást folytat egy 15 éves lány eltűnése miatt. Sztojka Bianka 2016. június 28-án engedély nélkül ismeretlen helyre távozott egy Győr környéki gyermekotthonból. Eltűnése óta életjelet nem adott magáról. A felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.
A fiatalkorú körülbelül 150 cm magas, vékony testalkatú, haja és szeme barna, arca kerek. Eltűnésekor térd fölött érő, barna színű egyrészes nyári ruhát viselt.

A rendőrség kéri, aki a képen látható Sztojka Bianka tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon a Győr, Zrínyi út 54 szám alatt, illetve névtelensége megőrzése mellett a 06-96/520-000/15-43 melléken vagy hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es hívószámon. Bejelentést lehet tenni az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számon, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén is.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi

Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben

Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.

2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi

Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres

Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.

2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi

Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére

A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.

2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi

Elkészültek az eSZJA tervezetek

Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.