Hírek
2013. November 20. 10:04, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Árokba zuhant egy autó az M1-esen
Tegnap az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, a 134. kilométerszelvénynél egy személygépkocsi lehajtott az útról, megpördült, majd az árokban került nyugalmi állapotba.
Budapest irányából közlekedett egy személygépkocsi egy utasával az M1 autópályán november 19-én délután. Az autó sofőrje a 134. kilométerszelvénynél, eddig tisztázatlan okból útról lehajtott és a szalagkorlátnak csapódott. Az ütközést következtében a jármű megpördült, majd az árokba zuhant. A balesetben megsérült gépkocsivezetőt és utasát a mentőszolgálat munkatársai a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházba vitték.
A helyszínelése és a műszaki mentés idején zavartalanul haladt a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
