Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2011. December 14. 17:30, szerda | Helyi
Forrás: InfoGyőr

Egy pihentető masszázs...

Egy pihentető masszázs...

Korábban többen vették igénybe a masszázst, mint szolgáltatást, a kevésbé rózsás gazdasági helyzet miatt most már nem mindenki engedheti meg magának, hogy masszőrhöz járjon.

Vagy ha megengedheti, akkor rövidebb időre veszik igénybe a szolgáltatást.

Mittnacht József korábban a Pannon-Víz gyógyászati részlegében dolgozott, 1994-től másodállású vállalkozóként kezdte a félig önálló életet, 1998-tól pedig saját vállalkozását működteti mint gyógymasszőr. Az egykori GYÁÉV-uszodában, a Győri Vízisport Centrumban várja ügyfeleit, a Töltésszer utca 24.-ben.

Budapesten végeztem, az Országos Reuma és Fizikoterápia Intézetben, az ORFI-ban. Azok közé a masszőrök közé tartozom, akik a hirdetésben mindig feltüntetik az árakat is, hogy a kedves vendég össze tudja hasonlítani mások tarifáival. A negyedórás masszázs 1000 forintba, a félórás 2000, az egyórás 3400 forintba kerül, de tíz alkalomra szóló bérletet is kínálok, mely 16.000 forintba kerül. Minden megkezdett 3. bérlet 10.000 forintba kerül.

A nyak-váll masszírozása minimum negyed órát, a hát-csípő-láb fél órát, a teljes test masszírozása pedig egy órát igényel. Betegeimnek azt szoktam javasolni, testük karbantartására heti egyszeri-kétszeri masszázs ajánlott, s alapvetően az orvos döntheti el, hogy melyik testrészt javasolja - magyarázza Mittnacht József, aki nevének eredetét firtató kérdésünkre elárulta, az apai ág Stuttgartból került Magyarországra, a német eredetet sváb rokonság igazolja.

Keressen fel bátran, ígérem, hogy nem fog csalódni! Tegyen természetes úton az egészségéért!

Várom szeretettel!

Címkék: masszázs, masszőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 04. 08:26, kedd | Helyi

Séta a római kori és 20. századi kincsek között

Augusztusban is lesznek nyitott tárlatvezetések a Rómer Múzeumban. Az érdeklődők könnyed élménygyűjtés keretében ismerthetik meg például Győr a római kori múltját.

2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi

Felpezsdült az albérletpiac Győrben

Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.

2026. Augusztus 04. 07:06, kedd | Helyi

Hagyományteremtő eseményre érkeznek Győrbe a régi zene mesterei

Első alkalommal rendezik meg augusztus 16. és 21. között a Győri Régi Zenei Hetet a győri bencés templomban és gimnáziumban.

2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi

Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek

Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.