Hírek
2014. November 18. 15:18, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
EYOF - December végén avatják az új győri uszodát
December 20-án avatják fel az új győri sportuszodát, amely a 2017-es Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) egyik helyszíne is lesz - jelentette be egy keddi rendezvényen Borkai Zsolt, Győr polgármestere, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke.
Az MTI érdeklődésére elmondta: megállapodtak már a létesítmény névadó szponzorával, amelynek kilétét nemsokára bejelentik; a cég tízmilliós nagyságrendű összeggel járul hozzá a 3,2 milliárd forintos állami támogatással épült uszoda működtetésének évi mintegy 150 milliós költségéhez.
Jelezte: a határidőre elkészült sportközpont avatásának időzítésében az is szerepet játszott, hogy több jelentős projekt zárul le ezekben a hetekben a városban. Borkai Zsolt példaként említette az Audi Aréna Győr múlt hétvégi átadását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
