Hírek
2015. Július 20. 09:29, hétfő |
Helyi
Forrás: idokep.hu
Ezen a héten is végig melegünk lesz
Hétfőn napközben a front mögött több órára kisüt a nap, további záporra, zivatarra északkeleten, keleten és a nyugati határ mentén számíthatunk. Az északi-északnyugati szelet élénk, erős lökések kísérhetik. Jelentős lehűlés nem várható, a legmelegebb órákban 30-36 fokot mérhetünk.
Kedden sok lesz a napsütés, inkább csak a Dunántúl és az északi tájak fölött jelenhetnek meg gomolyfelhők, de csapadék nem valószínű. Hajnalban 14-21, délután 31-36 fokra van kilátás.
Szerdán is túlnyomóan derült, napos idő várható, csak kevés felhő lehet az égen. Az enyhe hajnalt követően 34-39 fokig melegedhet a levegő. Nagyon erős lesz az UV-sugárzás. Figyeljünk oda bőrünk védelmére, könnyedén leéghetünk!
Csütörtökön marad a 34-39 fokos forróság, de ezen a napon szórványosan már megjelenhetnek záporok, zivatarok. Nyugaton, északnyugaton északnyugatira fordul, és megerősödik a légmozgás. Pénteken is marad a kánikula szórványos záporokkal, zivatarokkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 08:26, kedd | Helyi
Séta a római kori és 20. századi kincsek között
Augusztusban is lesznek nyitott tárlatvezetések a Rómer Múzeumban. Az érdeklődők könnyed élménygyűjtés keretében ismerthetik meg például Győr a római kori múltját.
2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi
Felpezsdült az albérletpiac Győrben
Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.
2026. Augusztus 04. 07:06, kedd | Helyi
Hagyományteremtő eseményre érkeznek Győrbe a régi zene mesterei
Első alkalommal rendezik meg augusztus 16. és 21. között a Győri Régi Zenei Hetet a győri bencés templomban és gimnáziumban.
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
