Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2023. Június 04. 09:15, vasárnap | Helyi

Gazdára talált a tablet

Gazdára talált a tablet

Gazdára talált a tablet! Az okoseszközt az kaphatta meg, aki a legtöbb helyes megoldást küldte be a Tudáspróba okoskütyükért című játékban.

A résztvevőknek az Alprosys Kreatív Fizikaverseny elődöntőjének feladataiból összeállított tesztet kellett kitölteniük, ami egy most érettségiző győri diáknak, Török Juditnak sikerült a legjobban. A többi játékos között egy okosórát sorsoltak ki, amely már útban van boldog tulajdonosa felé.

Címkék: Alprosys, győr, tablet

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 04. 08:26, kedd | Helyi

Séta a római kori és 20. századi kincsek között

Augusztusban is lesznek nyitott tárlatvezetések a Rómer Múzeumban. Az érdeklődők könnyed élménygyűjtés keretében ismerthetik meg például Győr a római kori múltját.

2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi

Felpezsdült az albérletpiac Győrben

Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.

2026. Augusztus 04. 07:06, kedd | Helyi

Hagyományteremtő eseményre érkeznek Győrbe a régi zene mesterei

Első alkalommal rendezik meg augusztus 16. és 21. között a Győri Régi Zenei Hetet a győri bencés templomban és gimnáziumban.

2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi

Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek

Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.