Hírek
2013. November 30. 15:48, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Gyerekek szenvedtek szén-monoxid-mérgezést Zalaegerszegen
Összesen 31-en, többségében gyerekek szenvedtek szén-monoxid-mérgezést szombaton a zalaegerszegi jégcsarnokban, hat súlyos sérült van.
Farkas Diána, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a sérültek közül 29 gyermek, 2 pedig felnőtt.Hozzátette: a jégcsarnokot kiürítették, lezárták és jelenleg is vizsgálják.

A katasztrófavédelem azt írta, a kiérkező zalaegerszegi egységek folyamatosan, magas koncentrációban szén-monoxidot mértek. Hozzátették, a 29 gyerek között 6 súlyos és 23 könnyebb sérült van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
