Hírek
2015. Január 23. 10:44, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Három autó ütközött az M1-esen
Anyagi káros közlekedési baleset történt 2015. január 23-án 7 óra 10 perc körüli időben az M1-es autópálya, Budapest felé vezető oldal 152-es kilométer szelvényében.
Az egyenruhások a helyszínelés adatai alapján megállapították, hogy egy Hegyeshalom felől Győr irányába közlekedő román honosságú Mercedes Spinter jármű vezetője figyelmetlenségből és a követési távolság be nem tartása miatt, a külső sávban egy szabályosan haladó magyar hatósági jelzésű járműszerelvénynek hátulról nekiütközött.
A kistehergépkocsi sofőrje az ütközéstől elvesztette uralmát járműve felett és a pályatesteket elválasztó szalagkorlátnak csapódott. A belső forgalmi sávra kerülő Mercedest egy osztrák jármű vezetője már nem tudta kikerülni és autója első részével az elé kerülő kocsi hátuljának ütközött.
A balesetben személy sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi
Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben
Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.
2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi
Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres
Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.
2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi
Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére
A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.
2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi
Elkészültek az eSZJA tervezetek
Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.
