Hírek
2012. Augusztus 20. 09:02, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Hat autó ütközött az M1-es autópályán Bőny térségében
Megszűnt az útzár az M1-es autópályán Bőny térségében vasárnap késő este, ahol korábban hat autó ütközött össze este a Hegyeshalom felé tartó pályaszakaszon.
A helyszínelés és a műszaki mentés ideje alatt a forgalmat Gönyű felé az 1-es főútra terelték, amely jelentős torlódással járt – mondta Kocsis Tünde alezredes, a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A balesetben négyen sérültek meg a megyei katasztrófavédelmi igazgatóságtól kapott tájékoztatás szerint. Két sérültet a mentők kórházba szállítottak.
A helyszínre érkezett tűzoltók a sérült járműveket áramtalanították - mondta Schreindler Ágnes, a katasztrófavédelmi igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-nek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 08:18, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – A későbbi elődöntőt játssza a Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC a későbbi elődöntőt játssza a francia Brest Bretagne csapatával június 6-án a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében.
2026. Május 05. 08:05, kedd | Helyi
Pintér Bence: „Nem lennék az ügylet mögött állók helyében”
Újabb fejleményről számolt be Pintér Bence polgármester a belvárosi Vaskakas Taverna és Schäffer-ház épületegyüttesének vitatott visszavásárlási ügyében.
2026. Május 05. 07:04, kedd | Helyi
Palántaszezon a győri piactereken
Megkezdődött a palántaszezon Győrben, így a vásárlók ismét bőséges kínálatból válogathatnak a város piacterein.
2026. Május 04. 08:25, hétfő | Helyi
Kifestették és kitakarították a gyalogos aluljárót
Apró lépésekkel, de legalább elindult a folyamat – írta Kósa Roland alpolgármester.
