Hírek
2024. November 16. 09:16, szombat | Helyi
Hat győri úszó indul a budapesti úszó világbajnokságon
A Duna Arénában december 10. és 15. között több mint 180 ország versenyzői indulnak, az előfutamok reggel 9-kor startolnak, a döntők pedig 17.30-kor kezdődnek.
A magyarok közül tizennyolc férfi és tizenöt női versenyző teljesítette a World Aquatics által előírt szintet.
Az UNI Győri Úszó SE versenyzői közül Sebestyén Dalma, Fángli Henrietta, Pózvai Kiara, Andor Benedek, Szabó Szebasztián és tartalékként Pápai Olivér képviselheti Magyarországot.
- Andor Benedek (100m vegyes, 4x100m férfi gyors)
- Szabó Szebasztián (50m gyors, 50m pillangó)
- Pózvai Kiara (4x50m mix gyors)
- Sebestyén Dalma (200m vegyes)
- Fángli Henrietta (50m mell, 100m mell)
- Tartalék: Pápai Olivér (4x200m gyors)
- Forrás: UNI Győri Úszó SE
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
