Hírek
2018. Július 30. 07:03, hétfő | Bulvár
Hatalmas sikert aratott Tom Cruise új filmje
Az észak-amerikai kasszasikerlista élén nyitott a Misson: Impossible sorozat legújabb része, Ethan Hunt ügynök szerepében immár hatodszor Tom Cruise-zal.
Az akció-thriller 61,5 millió dollár (17,1 milliárd forint) bevételt hozott a bemutató hétvégén.
Ha az inflációt nem vesszük figyelembe, a Mission: Impossible - Utóhatás című film az eddigi legjobb nyitóhétvégét hozta az 1996-ban kezdődött sorozatnak, amely világszerte több mint 2,8 milliárd dollárt hozott 22 év alatt.
Az eddigi legmagasabb jegybevételt, 57,8 millió dollárt a második rész hozott 2000-ben, a 2015-ben bemutatott Mission: Impossible - Titkos nemzet című film nyitóhétvégéjén 56 milliárd dollárért vettek jegyet a nézők.
A széria hatodik részét is Christopher McQuarrie rendezte és a megszokott szereplőgárdához olyan új nevek csatlakoztak, mint Henry Cavill, Angela Bassett és Vanessa Kirby.
A Mamma Mia! Sose hagyjuk abba című film megőrizte második helyét a mozis toplistán, 15 millió dollárt hozott a második hétvégéjén.
Denzel Washington új filmje, a toplistát eddig vezető A védelmező 2. a harmadik helyre csúszott vissza 14 millió dolláros jegybevétellel.
Forrás: origo.hu
Kép: UIP-Duna Film
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
