Hírek
2013. Február 12. 17:32, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Havazás - Feloldották a kamionstopot a Győr megyei határátkelőkön
Győr-Moson-Sopron megye mind az öt közúti határátkelőjén feloldották kedd délután a kamionforgalom korlátozását - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Kálmán Gabriella tájékoztatása szerint a megyei védelmi bizottság feloldotta Rajkánál, Hegyeshalomnál, Vámosszabadinál, Sopronnál és Kópházánál a kamionstopot, amellyel a Szlovéniába és Olaszországba tartó, 7,5 tonna össztömeget meghaladó tehergépjárművek Magyarországra történő belépését korlátozta reggel 8 órától. A korlátozást az elhúzódó havazás miatt rendelték el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
