Hírek
2026. Február 06. 08:24, péntek | Helyi
Idén is lesz jet-ski Eb-futam Győrben és Győrzámolyon
"A Nemzeti Sportfejlesztési és Módszertani Intézet támogatásának köszönhetően Győr-Győrzámoly ismét otthont adhat a két világversenynek, amelyeket egy időben, július 16. és 19. között rendezünk meg. Az összes kategóriát és korosztályt figyelembe véve a magyar válogatott 2025-ben négy arany-, három ezüst- és egy bronzérmet szerzett. Bízunk a hasonló folytatásban" – idézte a szövetség hírlevele Juhos Árpádot.
Az ünnepségen külön köszöntötték Czeller Bélát, a szövetség korábbi elnökét, aki 32 év után, tavaly köszönt le a posztról. Gerencsér Csaba elnök és Szabó Gábor alelnök bejelentette: a sportág eddigi Örökös Bajnoki címét mostantól Czeller Béla Örökös Bajnoki Címnek nevezik. (Forrás: mti, fotó: pexels)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 26. 08:25, vasárnap | Helyi
Győri alkotók a THEALTER színházi fesztiválon
Az RÉV Színház idén immár hatodik alkalommal vett részt a nyár egyik legrangosabb hazai színházi fesztiválján, a szegedi THEALTER-en. A hétvége élményeiről, Balla Richárd társulatvezető mesélt a gyor.hu-nak.
2026. Július 26. 08:07, vasárnap | Helyi
Egy húron pendül a győri Barokk Esküvő párja
Időutazás, romantika és több száz jelmezes Győr belvárosában – idén már 33. alkalommal rendezik meg a város egyik leglátványosabb eseményét, a Barokk Esküvőt.
2026. Július 26. 07:06, vasárnap | Helyi
Berendezési tárgyak égtek, fa dőlt az úton haladókra
Autók ütköztek, többen megsérültek, szerencsére meg nem haltak a múlt heti balesetekben. Tüzet oltani is kellett és egy fa az arra haladó autókra dőlt Bőny mellett. Ez volt a hét tűzoltószemmel.
2026. Július 25. 08:21, szombat | Helyi
Hét magyar éremmel zárult a Jet-Ski Magyar Nagydíj
Három arany-, három ezüst- és egy bronzéremmel zárt a magyar válogatott
