Hírek
2025. Március 14. 09:10, péntek | Helyi
Így igényelhet bérletet a Kodály-parkolóházba
A Kodály Zoltán parkolóház bérletes használatára vonatkozóan 2025. március 8-tól új bérletigénylő nyomtatvány érhető el a Győr-Szol Zrt. hivatalos honlapján.
Az új igénylőlapon már választani lehet az alsó vagy a felső szint használatát illetően.
Az üzemeltető tájékoztatja az érdeklődőket, hogy jelenleg csak a parkolóház felső szintjének használatára tud új szerződést kötni, az alsó szint a már élő bérleti szerződéssel rendelkezők átköltözésével megtelt.
Jelenleg az alsó szint használatára vonatkozó, jövőbeni igényeket csak az új bérletigénylő lap kitöltésével, beérkezési sorrendben, várólistára fogadja be a Győr-Szol Zrt. Az alsó szint használatára vonatkozó bérleti lehetőségre a 2025. március 8-a előtt leadott igényeket az üzemeltető nem tudja érvényesnek elfogadni, ezért kéri az érdeklődőket, hogy igényüket az új nyomtatványon nyújtsák be. (Fotó, forrás: Győr-Szol)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
2025. December 17. 08:27, szerda | Helyi
Karácsonyra valami különlegeset? Ajándékozzon interaktív LED játékélményt!
Rohannak a hetek, mindjárt itt a karácsony, és nincs még igazán jó ajándékötlete?
