Hírek
2025. Június 19. 09:10, csütörtök | Helyi
Itt az új győri gyártású Audi Q3!
A németországi Ingolstadtban bemutatták az új, győri gyártású Audi Q3 modellt.
A nemzetközi és magyarországi sajtó jelenlétében megrendezett eseményen az Audi Hungaria munkatársai is részt vettek. Az autó sorozatgyártása hamarosan megkezdődik a győri gyárban.
Az Audi Q3 több mint egy évtizede az egyik legkedveltebb SUV modell az Audi palettáján, összesen több, mint két millió példány fut az utakon belőle a gyártás kezdete óta. Az első generációs modellek spanyolországi, martorelli gyártása után 2018 óta készíti az Audi Hungaria a sikermodell második generációját. Néhány hónappal ezelőtt elkészült a második generáció egymilliomodik járműve, tegnap este pedig már a harmadik generációt mutatta be a németországi autógyártó.
Az Audi Hungaria járműgyárában már gőzerővel folynak az utolsó simítások, a sorozatgyártás heteken belül kezdődik.

A képen balról jobbra Michael Breme, az Audi Hungaria igazgatóságának elnöke, Gernot Döllner, az AUDI AG igazgatóságának elnöke és Les Zoltán, az Audi Hungaria igazgatóságának járműgyártásért felelős tagja.
Az Audi Hungaria több mint 30 éves hajtáslánc-gyártási és 25 éves járműgyártási tapasztalattal a magyar autóipar egyik vezető szereplője, és az Audi és a VW csoport fontos pillére.
Az új Audi Q3 új mércét állít fel az A-szegmensben a minőség további tökéletesítésével. Az új Q3 a korábbi sikeres modell logikus továbbfejlesztése, és így sokak számára a prémium Audi márkába való belépést jelenti. Az új modell ötvözi a hatékonyságot, a menetdinamikát és a kényelmet. Részben elektromos belső égésű motorok MHEV rendszerrel és egy nagy elektromos hatótávolsággal rendelkező plug-in hibrid jellemzi az új Q3-at. A plug-in hibrid technológiával 120 km elektromos hatótáv is elérhető. A dinamikus SUV, tágas belső térrel és modern, személyre szabható digitális megoldásokkal készül.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 16:49, péntek | Helyi
Naponta 100 ezer gyógyszert szállíthatnak ki a PHOENIX új győri logisztikai központjából
Elkészült új gyógyszerlogisztikai központja a 30 éves PHOENIX Pharma Zrt.-nek Győrben. A mintegy 8 milliárd forintos beruházással a létesítmény az Észak-Dunántúl gyógyszerellátásának egyik meghatározó bázisa lesz, amely várhatóan
2026. Június 19. 08:22, péntek | Helyi
Körbekerítették a színházat, kezdődik a javítás
A Győri Nemzeti Színház ezúton tájékoztatja közönségét, hogy az intézmény épületét érintően megkezdődtek a szükséges veszélyelhárítási munkálatok.
2026. Június 19. 08:08, péntek | Helyi
Továbbra is a Patent a névadó szponzor
A GYVSE Kajak-Kenu szakosztálya 2025 után 2026-ban is felveszi a Patent nevet, így a versenyzők ebben az évben is a Patent Győr színeiben indulnak a különböző hazai és nemzetközi megmérettetéseken.
2026. Június 19. 07:08, péntek | Helyi
A vakációval nyit a győri fürdő, idén is lesz vármegyei kedvezmény
2026. június 20-án megnyitja kapuit a Rába Quelle Strand és Élményfürdő.
