Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2025. Április 23. 09:10, szerda | Helyi

Jakabosék nyertek a bíróságon

Jakabosék nyertek a bíróságon

Az államnak 200 millió forintot kell kifizetni több sportolónak, köztük a győri Jakabos Zsuzsannának és Szabó Szebasztiánnak.

Magyarország 11 aranyéremmel a hatodik helyen végzett a nemzetek rangsorában a 2022-es Világjátékokon, amit az alabamai Birminghamben rendeztek. A sportért felelős minisztérium szerint azonban ezért a teljesítményért nem járt volna a sportolóknak a rendeletben meghatározott jutalom. Nyolc úszó, köztük Európa-bajnokok is perre mentek, és a bíróság másodfokon nekik adott igazat, így kamatokkal együtt összesen 200 millió forint jár nekik – derült ki a Telexhez eljuttatott dokumentumokból.

Az ügyről részletesen a portál cikkében olvashatnak.

Fotó: Facebook/Jakabos Zsuzsanna hivatalos

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.