Hírek
2016. November 12. 00:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győri Filharmonikus Zenekar
Jótékonysági hangverseny decemberben
A hangverseny december 3-án 18:00 órakor kezdődik.
A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége Győri Csoportja és a Győri Filharmonikus Zenekar jótékonysági hangversenyt szervez a Szent Angéla Katolikus Otthon és az Evangélikus Szeretetház javára a Richter Teremben.
Az est fővédnöke: dr. Veres András megyéspüspök. Az est házigazdája: Ókovács Szilveszter, a Magyar Állami Operaház főigazgatója. Zenél a Győri Filharmonikus Zenekar. Vezényel: Berkes Kálmán.
Jegyek 4 500 Ft-os áron kaphatók. Jegyvásárlásra a Richter Terem jegypénztárában van lehetőség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 16:49, péntek | Helyi
Naponta 100 ezer gyógyszert szállíthatnak ki a PHOENIX új győri logisztikai központjából
Elkészült új gyógyszerlogisztikai központja a 30 éves PHOENIX Pharma Zrt.-nek Győrben. A mintegy 8 milliárd forintos beruházással a létesítmény az Észak-Dunántúl gyógyszerellátásának egyik meghatározó bázisa lesz, amely várhatóan
2026. Június 19. 08:22, péntek | Helyi
Körbekerítették a színházat, kezdődik a javítás
A Győri Nemzeti Színház ezúton tájékoztatja közönségét, hogy az intézmény épületét érintően megkezdődtek a szükséges veszélyelhárítási munkálatok.
2026. Június 19. 08:08, péntek | Helyi
Továbbra is a Patent a névadó szponzor
A GYVSE Kajak-Kenu szakosztálya 2025 után 2026-ban is felveszi a Patent nevet, így a versenyzők ebben az évben is a Patent Győr színeiben indulnak a különböző hazai és nemzetközi megmérettetéseken.
2026. Június 19. 07:08, péntek | Helyi
A vakációval nyit a győri fürdő, idén is lesz vármegyei kedvezmény
2026. június 20-án megnyitja kapuit a Rába Quelle Strand és Élményfürdő.
