Hírek
2014. Június 04. 10:27, szerda |
Helyi
Forrás: sztarklikk.hu
Káposztát sétáltatnak a magányosok
Ez nem egy szólás-mondás, hanem egy új őrület. Kínai tinédzserek azt találták ki, hogy magány és depresszió ellen tökéletes megoldás egy káposzta sétáltatása. Nem beszélve arról, hogy így könnyen megtalálják a hasonló érzésű társaikat.

Az új hóbort egyesek szerint egy Han Bing nevű fotóművésznek köszönhető, aki tizennégy évvel ezelőtt készített egy fotósorozatot Én és a káposztám címmel. Valaki rábukkant a fényképekre és megtetszett neki a különös performansz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 08:26, kedd | Helyi
Séta a római kori és 20. századi kincsek között
Augusztusban is lesznek nyitott tárlatvezetések a Rómer Múzeumban. Az érdeklődők könnyed élménygyűjtés keretében ismerthetik meg például Győr a római kori múltját.
2026. Augusztus 04. 08:07, kedd | Helyi
Felpezsdült az albérletpiac Győrben
Túl vannak az izgalmakon a leendő egyetemisták – legalábbis, ami a ponthatárokat illeti. A neheze ugyanis sokaknak csak most kezdődik: lakást kell találni szeptemberig.
2026. Augusztus 04. 07:06, kedd | Helyi
Hagyományteremtő eseményre érkeznek Győrbe a régi zene mesterei
Első alkalommal rendezik meg augusztus 16. és 21. között a Győri Régi Zenei Hetet a győri bencés templomban és gimnáziumban.
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
