Hírek
2016. Március 24. 07:00, csütörtök | Helyi
Ki akarod próbálni a súlyemelést? Itt van rá az alkalom....
A Győri Rekard SE 12-14 év közöttiek jelentkezését várja.
A sportág győri története 1974-ig nyúlik vissza, ekkor jött létre a Rába ETO Súlyemelő Szakosztálya, ami annak idején a legfiatalabbnak számított a zöld-fehér klub berkein belül. A kezdetektől fogva ott bábáskodott a szakosztály mellett Karácsony Ádám - akit 2014-ben tüntettek ki az előkelő Győr Sportjáért Életműdíjjal- előbb intézőként, majd szakosztályvezetőként dolgozott a győri súlyemelésért. Az egyesület életében 1986-ban nagy változás következett be, a Rába Magyar Vagon- és Gépgyár úgy döntött, hét szakosztály működtetését nem vállalja tovább. A súlyemelők a Győri Rekard SE színeiben versenyeztek tovább, ez az egyesület pedig a mai napig is működik.
Jelenleg olyan fiatalokat keresnek akik a sportág iránti szeretetükkel és kitartó munkájukkal méltán vihetik tovább a győri egyesület hírnevét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
